Aslan Burcu özellikleri

Aslan Burcu
23 Temmuz - 23 Ağustos

Aslan burcu insanı güçlü yapıları ile tanınır. Dünya onların sahnesi gibidir. Bir çok başarılı sanatçı aslan burcundan çıkmıştır. Aslan burcu insanı sanatçı olmayı istemezse günlük hayatın yıldızı olacaktır. Aslan burcu insanının gelişmiş taklit yeteneği vardır. Konuşmaktan çok hoşlanırlar. Güzel ve ilgi çekici konuşmaları ile çevrelerinde büyük bir dinleyici kitlesi oluşturabilirler. Aslan burcu insanı toplantı ve konuşmaların merkezinde olmaktan büyük mutluluk duyar ve bunu kolayca başarabilirler.

Güçlü Bir Kral
Aslan burcu insanı, güneşin etrafında dönen gezegenler gibi, insanların ya da olayların da kendi ekseni etrafında dönmesini ister. Aslan burcu insanının bu merkezde olma isteği bazı durumlarda başına olumsuz işler açıp, kolayca kandırılabilmesine neden olabilir. Övülmekten çok hoşlanan aslanlar, bu yönlerinin farkında olan kötü niyetli insanlardan zarar görebilirler. Yine de çevresinde onu seven çok fazla insan olduğundan bu durumu atlatmaları kolay olacaktır.

Koruyucu Aslanlar
Aslan burcu insanı herkese yardımcı olmak, onları korumak ister. Çevresindeki insanlara ne kadar iyi olduklarını göstermek için çabalarlar. Etkileyici davranışları ve konuşmaları ile çevresindeki insanları bu duruma kolayca inandırabilirler. Aslanların bu her şeye karışan halleri bazı durumlarda rahatsız edici olabilmektedir. Kendilerine çok fazla güvenirler ve hayatta en iyisini başarmak için cabalarlar.

Aslanlar parasal konularda ise lüks yaşama düşkünlükleri ile tanınırlar. Her şeyin en iyisini elde etmek, lüks bir hayat sürmek için uğraşırlar. Kazançlarını bu uğurda kolayca harcayabilirler. Birikim yapmak ve hayatı planlı bir şekilde yaşamak aslan burcu insanına göre değildir. Pahalı mücevherler, lüks kıyafetler, gösterişli mekanlar aslanların her zaman ilgisini çeker.

Bitmeyen Enerji
Aslan burcu insanı ateş grubunda olduğundan damarlarında kan yerinde ateşin dolaştığını söylemek pek de abartılı olmayacaktır. Aslan burcu insanının sosyal yaşantısı çok fazla gelişmiştir. Sürekli bir macera içerisindedirler. Eğlenceli yaşam, gece hayatı, bitmek bilmeyen partiler ve gösteri dünyası tam da aslan burcu insanına göredir.

Aslanların aşk hayatlarıda romantik ve ateşli geçer. Karşısındaki insanın ayaklarını kolayca yerden kesebilirler. Güzel ve etkili konuşmaları sayesinde sizi ilk karşılaşmanızda bile kolayca etkileyebilme kabiliyetine sahiptirler. Onlar bulundukları her ortamda gösterdikleri sevgi ile krallıklarını kolayca ilan edebilirler.

Fiziksel Yapıları
Aslan burcu insanı fiziksel olarak uzun boylu, geniş omuzlu, güçlü kasları olan bir yapıdadır. Açık tenli, yuvarlak ve büyük başlı olurlar. Gözleri her şeyi kolayca görür. Aslanlar giyimlerine ve bakımlarına da son derece düşkünürler.

Sağlık Durumu
Aslanlar günlük hayatta çok fazla hareketli oldukları için sağlıklarına gereğinden fazla dikkat etmeleri gerekebilir. Hızlı ve tempolu bir hayat karşısında eninde sonunda vücutları pes etme noktasına gelecektir. İleriki yaşlarda bu durum kalp sorunlarını da beraberinde getirebilir. Aslan burcu omurgayı yönettiğinden, sırt ve bel ağrısı konusunda da dikkatli olmalıdırlar.

BENZER

Aslan Burcu özellikleri
4/ 5
Oleh