Güzel olmak emek ister

Araştırmalar kadınların yüzde 72'sinin güzel görünmek uğruna kendilerine zarar verdiğini kanıtladı.

Victoria Beckham
Aparman topuklularla görmeye alıştığımız hatta ''Acaba onu düz tabanlı ayakkabılarla gördük mü'' sorusuna olumlu yanıt veremediğimiz Victoria Beckham WWD'de yayınlanan ve ayak başparmak çıkıntısını afişe eden fotoğrafı görünce keyfi kaçmış. "Ameliyat olmayı bile düşündüm fakat en acı verici yöntemlerden biri olduğunu duyunca vazgeçtim" diyor Beckham.

Terapi Planı: Bantlı ayakkabılardansa kapalı ayakkabıları tercih etmeye başlamış. Ardından gördüğümüzde gözlerimize inanamadığımız babetli görüntüleri yansıdı zaten medyaya.

Lady Gaga
Doğal esmer olan Lady Gaga, Stefani Germanotta kimliğini sanat için bir kenara bıraktığından bu yana saçlarını da platine boyuyor. Fakat saçların açılması için kullanılan peroksit sonunda beklenenzararı ona da vermiş. 2011 yılında bir röportaj sırasında "Saçlarımı kestirmek zorunda kaldım çünkü tutam tutam dökülmeye başlamışlardı" cümlesini kurarak başına gelenleri özetledi.

Terapi Planı: Peruk taktığında yadırganmayacak başka bir Hollywood ünlüsü tanıyor musunuz?

Adele
Sanatı Adele'e sıkıntı veriyor. Geçen yıl Grammy ödülleri sırasında giydiği korsenin içersinde performansını canlandırırken o kadar canı yanmış ki o anları acıyla hatırlatığını söylüyor.

Terapi Planı: Adele kendi sorununu elbisesinin altına üç, dört çift Spanx marka korse giyerek çözmüş. "Şarkı söyleyeceğim zaman iki katını çıkardım" diyor bir röportajında sempatik yıldız.

Rihanna
Saçlarında yaptığı değişikliklerle dikkat çeken ünlü şarkıcı, maşayla yaptığı şekillendirme işlemi sırasında karşılaşmış aksilikle. İşlem sırasında alnını yakan Rihanna soruna istenmedik bir çözümle çare bulmuş.

Terapi Planı: Alnında yanık sonrasında oluşan lekeyi gizlemek için kakül kestirmek zorunda kalmış güzel yıldız. Saç stili hoşuna gidince de bir süre kullanmış.

Cosmopolitan

BENZER

Güzel olmak emek ister
4/ 5
Oleh