Beyonce'den sürpriz albüm

14 şarkılık albümde her şarkının videosu da bulunmakta…

Beyonce herkesi şaşırtarak “Self-Titled” adlı görsel albümünü iTunes’dan yayınladı.

Geçtiğimiz aylarda sürekli çekimlerde görünen güzel şarkıcının sırrı albümle birlikte ortaya çıktı. Her zaman farklı olmaktan hoşlanan Beyonce, bu sefer de alışılmışın dışında bir albüm çıkartarak bunu başardı. 14 video ve şarkıdan oluşan albümü iTunes’dan indirebilirsiniz ayrıca albümün yanında slayt şeklinde bakabileceğiniz, beyonce’nin resimlerinden oluşan dijital bir kitapçıkta geliyor.

“Müziği görüyorum” diyen Beyonce, “Sadece duyduğumdan daha fazlası. Ben bir şeye bağlandığımda, anında bir duygunun, çocukluk anılarımın, hayat hakkında düşüncelerimin, rüyalarımın veya fantezilerimin bağlı olduğu bir görsel veya bir dizi resim görüyorum. Ve bunların hepsi beni müziğe bağlıyor” sözleriyle de görsel bir albüm çıkartma nedenini de açıklıyor..

Albümde Jay Z, Drake, Frank Ocean, Pharell Williams, Timbaland, Michelle Williams, Kelly Rowland, Justin Timberlake ve daha bir çok ünlü isimle çalışıldı.Şuan iTunes’a özel olarak satışta olan albüm, 20 Aralıkta şarkılar birbirinden ayrı olarak satışa çıkacak.

BENZER

Beyonce'den sürpriz albüm
4/ 5
Oleh