Kilo vermeyi başaranlardan zayıflama önerileri

Kimisi 20 kimisi ise tamı tamına 65 kilo vermiş. 

Siz hala kilo vermek konusunda zorlandığınızı falan mı düşünüyorsunuz? O halde buyrun gelin daha önce bu işi hakkıyla gerçekleştiren kişilerin nasıl zayıfladıklarını birlikte öğrenelim!

Her gün diyetinizi dikkatlice planlıyor, hedefinize odaklanıyorsunuz; ta ki, arkadaşınızın masasında bir paket çikolata görene kadar! Malesef hayat bazen sizin planladığınız gibi gitmiyor, önünüze adeta 'test' niteliğinde engeller çıkıyor.
O halde, büyük oranda kilo vermeyi başarmış, diyet konusunda deneyimli bloggerlarının paylaştığı kilo verme sürecini hızlandıracak ve kendinizi kontrol etmek için ihtiyacınız olan gücü size sağlayacak önerileri akılda tutmakta fayda var.
İşte bloggerlardan 7 öneri….

Jennifer Dome 20 kilo verdi

"Yanımda mutlaka meyveli yoğurt taşıyorum çünkü eğer yanımda o olmazsa çikolata, kek gibi şeyler beni baştan çıkarabilir."

Annabel Adams 65 kilo verdi

" Arkadaşınız size yememeniz gereken bir şey ikram ettiğinde kendinize bunun sizi kaç saniye mutlu edeceğini bir sorun!. Bu şekilde hayır deme alışkanlığını daha çabuk edinebilir ve sadece gerçekten çok istediğiniz şeylere evet demeyi öğrenirsiniz."

Shelley Bowman 50 kilo verdi

" Evi 'güvenli diyet sahası'na dönüştürüyorum. Beni baştan çıkaracak hiç bir yiyeceği eve sokmuyorum."

Lisa McRee 15 kilo verdi

"Eğer bir yere davetliysem, gitmeden önce evde mutlaka diyetime uygun bir şeyler yiyorum çünkü ne servis edeceklerini bilmiyorum."

Josie Maurer 17 kilo

"Market alışverişine asla kocam ya da çocuklarımla birlikte çıkmıyorum. Eğer hep birlikte çıkarsak almamamız gereken birçok şeyi sepette buluyorum"

Cammy Chapel 45 kilo verdi

" Canım bir şey çektiğinde kendime 'sonra' diyorum. Erteleyerek günü kurtarıyorum, hatta bazen onu istediğimi unutuyorum."
"Eğer yatmadan önce gerçekten canım çok fazla bir şey yemek isterse, yoğurdun içine bir kaç bitter damla çikolata ve muz koyup, onu yiyorum"

BENZER

Kilo vermeyi başaranlardan zayıflama önerileri
4/ 5
Oleh