Kıvanç Tatlıtuğ'un kaslarının sırrı belli oldu

Kaslı vücuduyla olay olan Kıvanç Tatlıtuğ'un sırrı ortaya çıktı.

Oyunculuktaki başarısı kadar yakışıklılığıyla da hayranlık kazanan Kıvanç Tatlıtuğ, son yıllarda yakaladığı 'kaslı vücudu' ile de genç kızların sevgilisi haline geldi. Kaslı vücudunun sırrı ortaya çıkan Tatlıtuğ, hem aşırı spor yapıyor hem de kas geliştirici hap içiyor!

HAPLARIN GÜCÜ ADINA
Takvim'de yer alan habere göre, Rol aldığı dizisi içinse kick-boks çalışıp kaslı bir vücuda sahip olan Tatlıtuğ, bu görünümünü yaptığı aşırı spor ve düzenli diyet programına borçlu olduğunu söyledi. Şimdilerde ise yeni dizisi için yeni imaja bürünen Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam Nişantaşı'ndaki bir drug store'da görüntülendi.

1 POŞET İLAÇ ALDI
Canlandıracağı karakter için daha da fit bir görünüme kavuşmak isteyen Tatlıtuğ, kendisine bir poşet ilaç aldı. Kıvanç Tatlıtuğ'un aldığı ilaçlar arasında 'kas geliştirici haplar' ile çeşitli vitaminler olduğu öğrenildi. Bu arada yakışıklı oyuncunun yaklaşık 1 senedir doktor kontrolünde kas geliştirici ilaçlar kullandığı, ilaç kullandığı için sık sık kan tahlili yaptırdığı ve kaslı vücudunu da sporun yanı sıra bu haplara borçlu olduğu ortaya çıktı.

SPERM KALİTESİ BOZULABİLİR
Kıvanç Tatlıtuğ'un mağazadan aldığı ekinezya ekstresinin faydaları şöyle: Soğuk algınlığına karşı iyi gelir, bağışıklık sistemini güçlendirir, vücuda direnç verir, gripten korur, ağrılı enfeksiyonları giderir, mantar ve diş sorunlarını önler, fazla kullanıldığında ise sperm kalitesini bozar.

DiKKATLE DİNLEDİ
Yakışıklı oyuncu, mağaza sahibinin ilaçların etkileri ve nasıl kullanılacağıyla ilgili anlattığı bilgileri uzun süre boyunca dikkatle dinledi.

Ensonhaber

BENZER

Kıvanç Tatlıtuğ'un kaslarının sırrı belli oldu
4/ 5
Oleh