Çocuklar için hızlı hazırlanabilen sağlıklı yiyecekler

Zor anlar için sağlıklı ve hızlı 7 öneri!

Yerfıstığı ezmesi & Reçel
İşte çocuklarınızın bayılacağı, sağlıklı bir atıştırma! Soğutmaya gerek olmayan bu besinlerin yapması da 2 dakikanızı almayacak.

Humus
Ekmeğin içine koyun, krakerin yanında, sebzenin yanında yedirin…Humus zor zamanlarınız için sağlıklı ve kolay bir seçim olacak. Hava geçirmez bir kap ve bir kaşık ile evden çıkmaya hazırlanın.

Muz & Elma & Portakal
 Muz, çocuklar için en hünerli besinlerden biri. Soymak için bıçağa ihtiyacınız yok, her türlü durumda çocuğunuza güvenle yedirebilirsiniz. Hem de faydası saymakla bitmez. Çantanıza atın ve evden çıkın. (Bu elma ve portakal için de geçerli, yanınızda onları soymak için bir bıçak varsa onları da çantanıza atın!)

Organik Barlar
 Tümü %100 doğal olan, hurma, hurma suyu, süt proteini, peynir altı suyu proteini, kakao kitlesi, kakao, kuruyemiş içeren ve süpermarketlerde satılan barları çocuğunuza güvenle yedirebilirsiniz.

Yoğurt
Eğer koyacak sıkı bir kabınız varsa, inanın en kolay hazırlanan ve en sağlıklı yiyecek bu.

Tuzsuz Dil peyniri
Çoğu çocuk penyire bayılır. Çantanızdaki galetayle beraber yedirin, bu sağlıklı peynire bayılacaktır!

Elma püresi
Elmanın faydalarını saymamıza gerek yok. Elma püresi ise çocuğunuz için hem kolay yenebilir, hem de seveceği bir besin olacak. Soğuk şekilde muhafaza etmenize de gerek yok. O zaman atın çantaya!

BENZER

Çocuklar için hızlı hazırlanabilen sağlıklı yiyecekler
4/ 5
Oleh