Doğal selülit tedavisi

Ender Saraç'tan doğal selülit tedavisi..

Selülit tedavisinde amaç kişiye zarar vermeden yan etkisi olmayan, ağrısız, acısız ve vücudun her yerine uygulanabilmesidir. Yosun mineraller içermektedir, doğaldır, kolay bulunabilir, yan etkisi olmayan bir üründür. Yosun jel, vücuda makine ile yediriliyor, bu sırada yer çekiminden zarar gören vücudumuza da lenf drenaj masajı yapılıyor, metabolizma hızlandırıp, sarkıklıklar toparlanıyor. Bu tedavi her yaş grubundaki insanlara uygulanıyor.

Deniz yosununun jelinde yaşamımızı sürdürebilmemiz için gerekli elementlerle doludur. Bunlar mineral tuzlar, potasyum, sodyum, magnezyum ve daha birçoklarıdır.  Fizyolojik aktivite için bunlar gereklidir. Büyüme, doku yenilenmesi, metabolizmanın düzenli çalışması, organik savunmanın kuvvetlenmesi, kemik yapısının korunmasını sağlar.

Doğumdan sonra, menapoz  sonrası veya diyetlerden sonra karın kasları, kollar, bacaklar, kalçalar gevşer, sallanır. Ayağa kalkıldığında karının sis ve sarkık kalçanın gevşek ve düşük, bacakların sallanır olması kişinin moralini olumsuz etkiler.

Toplum olarak ya belimiz kalın ve karınlıyız  yada armut biçimi dediğimiz kalçalı ve basenli bir yapıya sahibiz. Bölgesel olarak incelme sadece o bölgedeki aktiviteyi artırmakla sağlanır. Bu yosunlu masaj yöntemi ile sadece o bölgeyi çalıştırıp o bölgedeki yağlar yakılmaktadır.

Bel kalınlığı, başenler, kalçalar, bacaklar ve bilekler birkaç tedavi sonucunda istediğimiz inceliğe gelmektedir. Vücudumuzun diğer kısımlarını bozmadan sadece fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

Bu fazlalıklar hamilelikten sonra kalmış olabilir, karın kaslarının gevşekliğinden olabilir, masa başı çalışmasından olabilir, diyet sonrası kalan fazlalıklar olabilir yada zengin kabul günü ikramlarından olabilir. Bu tedavide amaç bölgesel fazlalıklardan kurtulmakla beraber sarkıkların ve kırışıklıkların önlenmelidir.

Tedavi süresi yarım saattir ve kişinin yaşına ve bölgesel selülitin seviyesine göre 3 ile 10 seansta başarı elde edilir.

BENZER

Doğal selülit tedavisi
4/ 5
Oleh