Evinizde puantiye şıklığı

Ev tekstil ürünlerinde puantiyeli hayranı iseniz, dekorasyona şaşırtıcı trendler eklemek için tereddüt etmeyin.

Evinizin dekorasyonuna eklendiğinde puantiyeli kumaşlarla uygulanan dekorasyon stilleri gerçekten harika görünüyor, bu konuda çarpıcı bir dekorasyon için evinize puantiyeli kumaşlarla yapılmış dekorasyon stillerinden pek çok çeşitli fikirler sunuyoruz.

Eğer düz bir odaya, puantiyeli perde, duvar kağıdı, halı, hatta kumaşlarla odayı göz alıcı yapabilirsiniz. Puantiyeli tekstil ürünleriyle çok şirin odalar oluşturabilirsiniz.Oturma odanızdaki kanepe üzerine puantiyeli yastık ekleme gibi, farklı olacaktır. Bir tuvalet masası, bir yatak, bir dolap, ve daha fazlası gibi mobilyalarının üzerine puantiyeli dokunuşlar ekleyebilirsin.

Farklı renk eşlemeleri, odanın neşeli görünmesi için yeterlidir. Puantiyeli kumaşlar, çocuk odalarında mükemmel görünüyor. Çocuk odalarınızda büyük ve küçük olanlar arasında değişen farklı boyutlarda kullanabilirsin küçük puantiyeli yatak takımına tamalayıcı olarak büyük puantiyeli duvar kağıdı gibi. Aşağıda bir çok örneği derledim burdan ilham alarak dekorasyonlarınızda farklı çizgiler yaratın…


BENZER

Evinizde puantiye şıklığı
4/ 5
Oleh