İlişkinizi kurtaracak 3 adım

Sadece bu 3 adımı deneyin.

Bitmek üzere olan bir ilişkiyi canlandırmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece üç şey var. Bu üç adımı denemedin sakın ayrılmayın.

İşte ilişki kurtaran 3 adım...

Sürpriz önemli
İlişkinizi monotonluktan uzaklaştıracak ve heyecan katacak bir şey varsa, o da sürprizlerdir. Onu şaşırtan mutlu eden ve heyecanlandıran şeyleri yapın. Onunla başbaşa kalmak istediğinizi tatlı bir sürprizle belli edebilir ve ilişkinizin alevini yeniden körükleyebilirsiniz.

Hatalarınızı bilin ve özür dileyin
İlişkide en sık yapılan yanlışlardan biri de hataları kabul etmemektir. Oysa ki, yanlış yaptığınız bir durumu düzeltmek ne kadar erdemli olduğunuzu gösterir. Ona sinirliyken söylediğiniz laflar için özür dileyin ve aynı davranışı ondan da bekleyin. Ayrıca kavga esnasında her zaman sinirlerinize hakim olmayı bilin. Yoksa geri dönüşü olmayan yollara sapabilirsiniz.

Dinleyin
Onun derdini anlayın ve neden bahsettiğini bilmek için dinlemeyi tercih edin. İlişkideki birçok hata iki tarafında birbirini dinlememesinden kaynaklanıyor. Bu problemin üstesinden gelmek için onu her fırsatta dinlemelisiniz. Tabii o da sizi.

Unutmayın!
Bazen ne yaparsanız yapın ilişkinizi kurtarmaya yetmeyebilir. Böyle durumlarda elinizden geleni yaptığınızı bilmek size iyi gelecektir.

BENZER

İlişkinizi kurtaracak 3 adım
4/ 5
Oleh