Günlük burç yorumları

♈ Koç Burcu Arkadaşlığına doyum olmaz. Çok sağlam dostlukları vardır.

♉ Boğa Burcu Uzun aşkların vazgeçilmezidir. İlişkiyi nasıl idare edeceğini bilir. Zaten o her şeyi iyi bilir.

♊ İkizler Burcu Eğer hayatınızda değilse eksiksiniz demektir. Asla yaşayamayacağınız deneyimleri onunla yaşayabilirsiniz.

♋ Yengeç Burcu Hayatına değerli insanlar girebilir, değer vermeyi çok iyi bilir. Hayatınızdan gelip geçici olmaz, iz bırakır

♌ Aslan Burcu Hareketli bir yaşamı ne kadar severse sevsin yanında huzur bulacağı sakin bir ilişki ister bazı zamanlar.

♍ Başak Burcu Sevdiği zaman tüm sevgiler az gelir. Onun sevgisini her zaman hissedersiniz. Zor bulunur, zor vazgeçilir.

♎ Terazi Burcu Bazen gitti zannedersiniz. Aslında sadece kendi köşesine çekilmiştir. Kimse yok zannettiğin izde yanınızda biter.

♏ Akrep Burcu Sizinle bir geleceği olsun ister. Onu kızdırmayın, sizi üzer. Onu sevin, sizi dünyanın en mutlu insani yapar.

♐ Yay Burcu Vurdumduymaz gelir bazen ama bir konuşmasıyla sizi hayal dünyanızda ki istediğiniz konuma götürür. Yeteneklidir.

♑ Oğlak Burcu Güçlüdür, korkutmaya çalışmayın. Yanlışlarını düzeltin ama onun yanlışında giderseniz, terk edilen siz olursunuz.

♒ Kova Burcu Sevdiği zaman kıyamaz karşısındakine. Kalbine hapseder, çıkmak zordur. Ama sevmedi mi de o kalbe girmek çok zordur.

♓ Balık Burcu Seviyorsa hayat güzeldir ama o durgun olduğunda da anlayış gerekir. Sabırlı olunup beklenmeli, üstüne gidilmemelidir.

BENZER

Günlük burç yorumları
4/ 5
Oleh