Sevimli Tehlikeli 6 Şubat'ta vizyonda

Sevimli Tehlikeli

Vizyon Tarihi: 06 Şubat 2015
Yapımı: 2015 - Türkiye
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Yönetmen: Özcan Deniz
Oyuncular: Şükrü Özyıldız, Ayça Ayşin Turan, Türkan Kılıç, Cem Avnayim, Taner Turan
Senaryo: Özcan Deniz
Yapımcı: Şükrü Avşar

Hakkında:
Sevimli Tehlikeli filminin başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Şeref Meselesi dizisiyle çıkış yapan Şükrü Özyıldız paylaşıyor. Merakla beklenen film 6 Şubat'ta vizyona girecek.

Yönetmen ve senaristliğini üstlendiği üç filmin ardından bir kez daha kamera arkasına geçen Özcan Deniz, "Sevimli Tehlikeli" filminde romantizmi, aşkı ve dramı harmanlıyor. Rapunzel’den Sindrella’ya Beyaz Atlı Prens’ten Robin Hood’a kadar tanıdık olduğumuz pek çok masalı birleştiren filmin başrollerini ise genç oyuncular Ayça Ayşin Turan ve Şükrü Özyıldız paylaşıyor. Önceki üç filmden farklı olarak Özcan Deniz bu kez oyuncu kadrosunda yer almıyor. Avşar Film ve DNZ Film ortak yapımıyla "Sevimli Tehlikeli" 6 Şubat'ta vizyona giriyor.

Filmin müziklerini Özcan Deniz ve Yıldıray Gürgen’in üstlendiği "Sevimli Tehlikeli" filminde Zarok karakteriyle karşımıza çıkan Şükrü Özyıldız, Edirne’de bir ailenin beşikteki çocuğunu çalıp büyük acıların yaşanmasına neden olur. Bu vicdan azabından kurtulmak için bir fırsat yakalayan Zarok, kaçırdığı kızı yıllar sonra ikinci kez kaçırıp gerçek ailesine götürmek ister ve aşk dolu bir macera yaşamaya başlar.

Sevimli Tehlikeli fragmanı izle:

BENZER

Sevimli Tehlikeli 6 Şubat'ta vizyonda
4/ 5
Oleh